Bezchybné hlášení Intrastat a jeho včasné odeslání.

Klientům s uzavřenou mandátní smlouvou poskytujeme v rámci našich služeb bezplatně:

Pro Intrastat stačí pouze zaslání faktur (případně dodacích listů) emailem či poštou. Po dohodě je možné i osobní vyzvednutí Vašich podkladů.
Všechny výše popsané záruky Intrastat – Help jsou pro klienty s uzavřenou mandátní smlouvou, výhodné nabídky jsou ale i pro fyzické a právnické osoby bez uzavřené mandátní smlouvy. Pro více detailů volejte, prosím, informační linku.

Nechte na expertech z Intrastat – Help také případné kontroly a správní řízení.

V případě sankce či vystavení penále máme povinnost úhrady my (pokud bylo pochybení způsobeno námi).

 

CELNÍ PORADNA: Na veškeré Vaše dotazy z celní oblasti, především týkající se DOVOZU ZE TŘETÍCH ZEMÍ, odpovídáme v expresní lhůtě, která činí maximálně 4 hodiny.
K Vaším dotazům nemusíte nic zasílat. Stačí nám pouze popsat konkrétní situaci. V případě Vašeho zájmu o zastoupení při dovozu ze zemí mimo EU Vám bude sděleno, které dokumenty budou nutné pro hladký průběh proclení Vašeho zboží.

Mandátní smlouva Vám poskytuje záruky Intrastat – Help, že v případě vzniku penále nebo sankce za porušení předpisů či nesplnění povinností přebíráme plnou odpovědnost. Ze zákona totiž spočívá odpovědnost za správné a včasné podání na zpravodajské jednotce.

 


Zahajte s námi spolupráci.

Kontaktujte nás

top